18 Warszawa
e-tour.pl > Aktualności > Gdzie kupić myjnię TIR?

Gdzie kupić myjnię TIR?

1 rok ago
redakcja serwisu
113

Nowoczesne myjnie samochodowe przeznaczone są zarówno do kompleksowego czyszczenia pojazdów osobowych, terenowych, dostawczych, jak również pojazdów ciężarowych, które określany mianem TIR. Kupno takiej myjni to bardzo poważna decyzja, która oczywiście musi być odpowiednio przemyślana. Są firmy, które oferują takie rozwiązania, robią to w sposób komfortowy, zapewniając również serwis. Dobrze dobrana myjnia do samochód ciężarowych pozwoli na obsługiwanie większej ilości klientów, głównie firm transportowych.

Dbanie o samochód ciężarowych jest bardzo ważne. Z jednej strony mamy do czynienia do tego, aby zadbać o kompleksowy serwis techniczny, który ma absolutnie podstawowe znaczenie. Z drugiej strony istotne jest to, aby samochód był po prostu czysty i zadbany, gdyż jest wizytówką firmy.

Mycie samochodów ciężarowych jest zupełnie inne, niż to ma miejsce w przypadku samochodów osobowych. W tym przypadku absolutnie odpada tak zwane mycie ręczne, głównie z uwagi na specyfikę tirów, jak również ich budowę.

Myjnie TIR są dedykowanym rozwiązaniem do tego, aby kompleksowo, ekologicznie, bez problemów, dokładnie, automatycznie myć wszelkiego rodzaju pojazdy ciężarowe, a także większe pojazdy specjalistyczne. Potencjał wykorzystania takiej myjni jest naprawdę bardzo duży.

Zobacz także: https://www.gentlemanstyle.pl/jakie-zalety-ma-myjnia-bezdotykowa-i-kiedy-warto-ja-kupic/

Co to jest myjnia TIR?

Tego rodzaju myjnie oczywiście są w pełni automatyczne, dzięki temu właściciel ma możliwość tego, aby bardzo szybko myć każdą ilość pojazdów. Możemy sobie wyobrazić współpracę z większą firmą spedycyjną czy transportową, która posiada flotę kilkunastu lub kilkudziesięciu pojazdów. Ich mycie bez wykorzystania automatycznej, dobrze wyposażonej myjni, nie będzie możliwe.

Myjnia TIR posiada rozwiązania, dzięki którym pielęgnacja auta jest skuteczna. W skład myjni wchodzą:

– różnorodne urządzenia myjące, usuwające zabrudzenia,
– urządzenie ciśnieniowe,
– pełna automatyka sterująca,
– zamknięte obiegi wody,
– systemy uzdatniające, oczyszczające wodę.

Wykorzystując myjnię automatyczną, dbamy o ekologię, nie pobieramy zbyt dużo wody, a przede wszystkim jej nie marnujemy. Wyposażenie myjni automatycznej w zamknięty obieg wody, jak również wtórny obieg wody sprawi, że nie będzie ona wylewana, a tym samym nie przedostanie się do ziemi, do wód gruntowych. Jest to pożytek dla środowiska.

Dla przedsiębiorców, którzy wykorzystują myjnie TIR, otwiera się możliwość współpracy z wieloma klientami, a także możliwość osiągnięcia o wiele większych zarobków. Takie myjnie otrzymamy w firmie https://www.sultof.pl/.