14 Warszawa
e-tour.pl > Świat > Grecja, Bułgaria i Turcja – najpopularniejsze kierunki na wakacje all inclusive 2021

Grecja, Bułgaria i Turcja – najpopularniejsze kierunki na wakacje all inclusive 2021

3 lata ago
redakcja serwisu
218

wakacjeTen kurort jest znany od lat 80’ XX wieku. Obecnie jest tam wiele bardzo ekskluzywnych hoteli z pięknymi basenami, restauracjami oraz SPA dla osób, które szukają bardzo spokojnego odpoczynku oraz czasu na relaks dla ciała i duszy. Złote Piaski są również wspaniałym miejscem dla rodzin z dziećmi. Hotele posiadają zaplecze gastronomiczne oraz wiele atrakcji dla najmłodszych. To m.in. aquaparki, place zabaw i wesołe miasteczka. Oczywiście ta miejscowość w Bułgarii położona nad Morzem Czarnym wyróżnia się pięknymi, piaszczystymi plażami, zachwycającymi kontrastem między piaskiem, a błękitem wody. Na pewno każdy miłośnik plażowania pokocha to miejsce. Mowa o Bułgaria – Złote Piaski

Grecja

Korfu to wyspa położona w bardzo niedalekiej odległości od Albanii. Wyróżnia się pięknymi widokami oraz zróżnicowanym krajobrazem – można znaleźć tam zarówno kamieniste, jak również piaszczyste plaże. Dodatkowo Korfu znane jest z pięknych i malowniczych zatoczek oraz kamienistych wzgórz. Po wyspie najlepiej poruszać się motorem lub quadem, ze względu na bardzo wąskie uliczki. Przy wybrzeżu można znaleźć wiele pięknych apartamentów oraz hoteli all inclusive oferujących piękne pokoje oraz centrum SPA, z zabiegami na ciało, takimi jak masaże.

Turcja

W miejscowości Alanya znajduje się wiele pięknych hoteli all anclusive, idealnych dla par, ale również rodzin z dziećmi. Zachęcają do wypoczynku również dzięki specjalnym panelom dla dorosłych, w których znajdują się występy artystów, pokazy sztuki magicznej, czy też dyskoteki. W tym czasie dzieci mogą liczyć na zabawę z animatorami, dzięki czemu każdy wypocznie tak, jak lubi. Rozrywka dopasowana jest do grupy wiekowej oraz potrzeb, dlatego dorośli mogą liczyć np. na bar pełen bardzo smacznych drinków oraz świetną muzykę. Najmłodsi z kolei w ciągu dnia mogą korzystać wraz z rodzicami z basenów i Aquaparków. Dla par dostępne są również hotele z saunami oraz strefą cichą, bez dzieci. Jest połączona ze strefą SPA, w której można skorzystać z masaży lub zabiegów na twarz.

Sama Alanya to miejscowość pełna pięknych meczetów, lokalnych bazarów z pamiątkami oraz piaszczystych plaż. Na pewno każdy szukający aktywnego wypoczynku pokocha Alanyę i będzie chciał wracać do niej co roku. W trakcie pobytu można nauczyć się surfingu, popływać łódką lub skorzystać z lekcji nurkowania. Alanya to wspaniała miejscowość także dla aktywnych osób, uwielbiających zabytki oraz hiking. To także idealne miejsce do relaksu oraz podziwiania pięknych widoków.