4 Warszawa
e-tour.pl > Podróżnicze rady > Jakie ręczniki do obiektu hotelowego?

Jakie ręczniki do obiektu hotelowego?

1 rok ago
redakcja
103

Obiekty hotelowe cieszą się dużą popularnością dzięki doskonałej lokalizacji, a także nigdzie więcej niespotykanemu wyposażeniu. Każdy szanujący się hotel powinien zapewnić swoim gościom najwyższej jakości standard pobytu, aby czyli się jak u siebie w domu. Dodatki pokojowe takie jak zestaw kąpielowy, szczoteczka, szlafrok czy miękkie ręczniki przyczynią się do udanego pobytu naszych gości, co wpłynie na dobre imię firmy.

Wysokiej jakości ręcznik hotelowy

Ręczniki hotelowe to element wyposażenia, którego nie powinno zabraknąć w żadnym pokoju. Odwiedzający hotel goście oczekują od obiektu podstawowego wyposażenia, ponieważ pomoże im to zaoszczędzić miejsce w walizce. Należy pamiętać, że ręczniki w obiekcie hotelowym są wystawione na działanie wysokich temperatur, wody i detergentów, przez co muszą być wykonane z dobrej jakości materiałów.

Grube ręczniki bawełniane do hotelu o gramaturze 450 do 500 zapewniają optymalną miękkość, jakość oraz wygodę korzystania dla gości. Wśród materiałów cenionych przez hotelarzy znajduje się również bawełna egipska, które dzięki wyjątkowemu rodzajowi przędzy z każdym praniem stają się miększe. Należy pamiętać, że przed wyborem odpowiedniego ręcznika warto sprawdzić skład tkaniny oraz zamówić wersję próbną i przekonać się jak dany model sprawdzi się w naszym hotelu. Luksusowe obiekty często decydują się na najgrubsze dostępne modele na rynku, które charakteryzują się niebywałą miękkością tkaniny, a także wyglądają ekskluzywnie i są odporne na oddziaływanie czynników zewnętrznych.

Rodzaje ręczników hotelowych

Jak dobrze wiemy obiekt hotelowy to nie tylko pokoje, ale i strefy rekreacyjne takie jak basen, sauna czy SPA. Ręczniki do tych miejsc powinny być wykonane z wysokiej jakości materiału, który nie zaburza termoregulacji organizmu. Ręczniki kąpielowe do hotelu powinny również dobrze wchłaniać wodę, dzięki czemu po kąpieli w basenie lub wizycie w saunie parowej goście bez większych przeszkód osuszą swój organizm. Tutaj dobrym wyborem będą ręczniki hotelowe bawełniane lub wykonane z włókien bambusa są one antybakteryjne i dobrze chłonne.

Ręczniki kąpielowe do hotelu warto kupować u renomowanych sprzedawców. Wyroby pochodzące z zaufanych źródeł dadzą nam pewność, że po kilku praniach nie zaistnieje potrzeba ich wymiany. Wysokiej jakości produkty posłużą nam przez długi czas, co ograniczy wydatki związane z wymianą ręczników, a hotel zaoszczędzone pieniądze będzie mógł przeznaczyć na dodatkowe udogodnienia dla swoich gości, podwyższając swój standard.