-1 Warszawa
e-tour.pl > Aktualności > Wnętrza inne niż wszystkie? Tylko od projektanta

Wnętrza inne niż wszystkie? Tylko od projektanta

3 lata ago
redakcja serwisu
164

Wystrój swojego domu można zaplanować samemu, inspirując się projektami z internetu albo postawić na absolutną unikatowość i zatrudnić profesjonalnego projektanta wnętrz. To drugie rozwiązanie jest oczywiście kosztowniejsze, ale w zamiast nie trzeba się niczym przejmować. Wystarczy opisać swoją wizję domu, a potem zdać się na doświadczenie dekoratora.

Wnętrza z pasją

Zatrudniając zewnętrzną firmę od aranżacji warto kierować się jej portfolio i wcześniejszymi dokonaniami. Projektowanie wnętrz Lublin wymaga bowiem specyficznego podejścia: nie może być schematyczne, monotonne i nudne, tworzone wedle jednego projektu z drobnymi zmianami. Musi być za to innowacyjne, nowoczesne, dopasowane do potrzeb klienta. Tylko w ten sposób można stworzyć prawdziwe wnętrza z pasją, które posłużą mieszkańcom przez lata, a ich wygląd nie znudzi się już po paru miesiącach.

Własne wskazówki

Oczywiście zlecenie projektu firmie zewnętrznej nie oznacza, że sam klient nie może się już angażować w ten proces. Wręcz przeciwnie, wszelkie jego sugestie i wskazówki dotyczące wyglądu, zwłaszcza spraw najbardziej istotnych jak kolorystyka czy ustawienie mebli, są bardzo mile widziane przez projektantów. Wskazują im bowiem kierunek w jakim powinni podążać w swoich projektach, aby klient był jak najbardziej zadowolony. Nie należy jednak przesadzać i być natarczywym; skoro już powierzyło się to zadanie profesjonaliście, warto pozwolić mu po prostu działać bez zbędnego zawracania mu głowy.

Interesujące dekoracje

Projektanci coraz częściej stawiają na rozwiązania innowacyjne i nowoczesne, które wyprzedzają pewne standardy aranżacyjne. Czasami może być to niebanalny kolor ścian, innym razem pstrokaty dywan, a jeszcze innym jakaś ciekawa dekoracja wyróżniająca się na tle innej. Takie aranżacyjne smaczki podkreślają indywidualność każdego wnętrza. Sprawiają też, że staje się ono unikatowe na tle innych i niepowtarzalne, zwłaszcza jeśli sam projekt tworzony jest od zera a nie na bazie już istniejącego, ale przekształconego na użytej danego mieszkania.