13 Warszawa

Zakaz fotografowania zostanie utrzymany

6 lat ago
redakcja
667

Każdemu z nas trafne przewidzenie czegokolwiek, nawet tyczącego się nieodległej przyszłości, z pewnością wyda się niełatwym zadaniem. Aczkolwiek, dzięki samej tylko obserwacji naszej teraźniejszości możemy wysnuć wiele wniosków co do tego, jak coś może kiedyś wyglądać.

Jeżeli będziemy potrafili uważnie obserwować i właściwe interpretować to, co zaobserwujemy, nasze wnioski mogą być bardzo trafne. Jedną z takich prognoz odnośnie nadchodzącej przyszłości jest utrzymanie zakazu fotografowania, łącznie ze wszystkimi swoimi skutkami. Przewiduje się tę sytuację już od pewnego czasu, nieodmiennie budząc sprzeciw w części społeczeństwa. Gdy już do tego dojdzie, niewątpliwie zmieni to zapędy fotografujących turystów, co pod pewnymi względami może oznaczać istną rewolucję. Może właśnie z tego powodu wielu ludzi nadal nie może w to uwierzyć.

Po prostu nie mogą wyobrazić sobie życia bez fotografowania

Po prostu nie mogą wyobrazić sobie życia bez fotografowania wszystkiego, tak jak zawsze żyli. Z Obserwacji własnych zachowań moglibyśmy jednak odnieść wrażenie, że utrzymanie zakazu fotografowania jest już tylko kwestią czasu i nadejdzie nawet prędzej niż później. Przecież już teraz wiadomo, że ludzie dość często wolą coś takiego jak utrzymanie zakazu fotografowania zamiast skorzystać z tradycyjnych rozwiązań. Wydaje się raczej pewne, że ten trend w przyszłości będzie tylko się pogłębiał, zamiast tracić na sile. Będzie coraz bardziej eskalować, aż w końcu utrzymanie zakazu fotografowania stanie się faktem, ponieważ dla ludzi właśnie to rozwiązanie stanie się najbardziej rozsądnym i nic tego nie zmieni. Jak bardzo by się to niektórym nie podobało, niektórych zmian już się nie zatrzyma, ponieważ w swoim rozwoju dotarliśmy już zbyt daleko.