19 Warszawa
e-tour.pl > Aktualności > Język angielski z nativem – kluczowe zalety

Język angielski z nativem – kluczowe zalety

3 lata ago
redakcja serwisu
283

O zajęciach z native speakerami pisze się teraz sporo, a zajęcia prowadzone przez osoby, dla których język angielski jest językiem ojczystym, są niezwykle poszukiwane. Kurs angielskiego z native speakerem, pod okiem komunikatywnego nauczyciela, może dostarczyć studentom wyjątkowe benefity. Oto największe zalety nauki języka angielskiego z native speakerem.

Konwersacje z native speakerem to precyzyjny akcent

Dzisiaj ciężko ustalić, ile akcentów jest w angielskim, ale jest ich już szacunkowo kilkaset. Jak fascynuje Cię akcent Amerykanów, znajdź native’a z USA. Jak Twoim aspiracją jest nauka brytyjskiego akcentu, znajdź native’ów wywodzących się z Wysp Brytyjskich.

Język angielski z native speakerem to kontakt z autentycznym językiem

Im bardziej autentyczny jest język, z jakim masz kontakt, tym błyskawiczniej zrealizujesz swoje cele w nauce języka angielskiego. Lekcje z native speakerem to forma edukacji, w której uruchamiasz rzeczywistą sytuację rozmowy i możesz na bieżąco poprawiać błędy.

Z nativem jesteś pewny swoich umiejętności językowych

Ucząc się angielskiego przez zajęcia z nativem (szkoła język angielskiego TalkBack oferuje zajęcia z nativem przez Skype) nieustannie szlifujesz swój język. Prowadząc dialog z nativem ćwiczysz swoje umiejętności w rzeczywistej sytuacji.

Native speaker przekazuje interesującą wiedzę

Rozmowy o tym co Cię fascynuje mogą być ewidentnie krótszą, dodatkowo bardziej fascynującą drogą do nauki angielskiego. Oprócz tego nauka języka angielskiego jest zasadniczo łatwiejsza, kiedy okazuje się, że Twój lektor jest nietuzinkowym człowiekiem, z którym masz parę wspólnych tematów.

Z native speakerem podejmujesz ambitne wyzwania

Kiedy zajęcia językowe prowadzi polski nauczyciel, pokusa zwracania się do niego w języku polskim jest spora. Kurs angielskiego z nativem jest wyzwaniem i bodźcem, które natychmiast zaczyna przynosić pozytywne efekty i rezultaty nauki. Dobry native ma umiejętności, jak przekonać Cię do mówienia po angielsku i szybko przełamuje barierę językową.